Correspondentie van Richard Van Canegem
Georges van Canegem werd opgeroepen tijdens WOI, maar in zijn plaats ging diens broer Richard want deze was ongehuwd. Richard is gesneuveld, wellicht begin 1915, in Lovenjoel en begraven in Wijgmaal.
Correspondentie van Richard Van Canegem (naar zijn ouders).
Achttien stuks: brieven, postkaarten, één foto.
Afmetingen: 14 x 10 cm.
Richard Van Canegem (de gesneuvelde soldaat) was de broer van Georges Van Canegem en Georges van Canegem was de grootoom van deelnemer Thierry Buysse.
Nederlands
Multiple
Lovenjoel (België)
Français
CONTRIBUTOR
De heer Thierry Buysse
DATE
1914 - 1915
LANGUAGE
nld
ITEMS
62
INSTITUTION
Europeana 1914-1918
PROGRESS
METADATA
Discover Similar Stories
Correspondentie van Louis Van Bauwel vanuit Londen
8 Items
Correspondentie met de familie vanuit Londen. Relaas: Louis ontdekt dat nonkel Jef in veiligheid is; hijzelf is gewond geraakt aan de IJzer en in Londen terechtgekomen. || Correspondentie met de familie vanuit Londen. Afmetingen: 26 x 20,5 cm (twee pagina's). Deze correspondentie is een erfenis. Deelnemer Bart Van Thielen heeft deze correspondentie in 2011 in een omslag in zijn bezit gekregen bij het overlijden van zijn moeder Paula Boon. || || Correspondentie met de familie vanuit Londen. Afmetingen: 26 x 20,5 (twee pagina's). Deze correspondentie is een erfenis. Deelnemer Bart Van Thielenheeft heeft deze correspondentie in 2011 in een omslag in zijn bezit gekregen bij het overlijden van zijn moeder Paula Boon. || De heer Louis Van Bauwel || Letter
Correspondentie met oorlogsmeter van Edgar van Haelst
26 Items
Soldaten kregen een meter toegewezen, waarvan ze post (rookgerief … ) kregen. || Correspondentie met oorlogsmeter. Deelneemster Kristien Verdin heeft deze correspondentie geërfd van haar grootmoeder (vrouw van Edgar van Haelst). || || Français || English || Correspondentie met oorlogsmeter. Deelneemster Kristien Verdin heeft deze correspondentie geërfd van haar grootmoeder (vrouw van Edgar van Haelst). || Multiple || Nederlands
Correspondentie tussen grootvader en grootmoeder Van Assch
42 Items
postkaarten en geboortekaarten


