Militairen | mobilisatie 1914 | Heukelom
Militairen bij een kruiwagen, 30ste landweer regiment, mobilisatie 1914, Heukelom
CONTRIBUTOR
Rob Bartol
DATE
-
LANGUAGE
und
ITEMS
1
INSTITUTION
Europeana 1914-1918
PROGRESS
METADATA
Discover Similar Stories
Militairen Bergen op Zoom | mobilisatie
1 Item
Groep militairen te Bergen op Zoom, vermoedelijk Antwerpsestraat. o.a. Nederlandse militair Piet Toussa, later echtgenoot van de Belgische vluchtelinge Catharina Castermans
Mobilisatie 1914
5 Items
Jan Klardie, zoon van het hoofd der school in de Nieuwstraat in Den bosch, werd ingedeeld als reserve luitenant te Nispen. Op de foto's wordt vermeldt, Res Lt 3-II-17 R.M. || Foto's gemaakt tijdens de mobilisatie. Op kampterrein en thuis.
Mobilisatie klompje 1914
3 Items
Een houten klompje, in Hollandse stijl beschilderd met de tekst: Ter herinnering aan de Mobilisatie 1914. Op de achterzijde van het klompje staat Fort Nigtevecht. Een fort wat behoort tot de Stelling van Amsterdam. Aan de twee zijden van het klompje oud Hollandse taferelen, bootjes en molentje. Door een van de gemobiliseerde gemaakt aldaar. Aan de onderzijde van het klompje staat F. B. Waarschijnlijk de maker.